Donald Trump vyhodil ministra obrany Marka Espera - poznejte jeho manželku Leah Esperovou

  • Patrick Curtis
  • 0
  • 1402
  • 455

Donald Trump se 9. listopadu vydal na Twitter, aby informoval zemi, že ministr obrany Mark Esper byl propuštěn.

„S potěšením oznamuji, že Christopher C. Miller, vysoce respektovaný ředitel Národního protiteroristického centra (jednomyslně potvrzený Senátem), bude úřadujícím ministrem obrany s okamžitou platností,“ tweetoval.

„… Chris odvede SKVĚLOU práci! Mark Esper byl ukončen. Rád bych mu poděkoval za jeho službu,“ dodal.

V roce 2019 byl Mark Esper potvrzen jako ministr obrany jen několik hodin poté, co Donald Trump oznámil svou způsobilost. Když byl potvrzen jako ministr obrany, přednesl dlouhý projev o tom, jak byla jeho manželka pro jeho kariéru důležitější, než jí kdokoli v poslední době připisoval zásluhy.

Kdo je manželka Marka Espera, Leah Esper?

Pojďme se podívat na to, co víme o této domácnosti a matce.

SOUVISEJÍCÍ: Kdo je manželka Chris Cuomo? Vše, co potřebujete vědět o Cristině Greeven

Mark Esper jí ve své potvrzující řeči obšírně poděkoval.

Esper připouští, že kdyby nebylo podpory jeho manželky, neměl by kariéru, jakou má.

„Chtěl bych poděkovat prezidentovi a tajemníkovi Mattisovi za tuto příležitost a jejich důvěru ve mě. Rád bych začal tím, že jsem poznal svou manželku Leah a naše děti - Luka, Johna a Kate - které jsou dnes se mnou. Jako mnoho jiných vojenské rodiny, obětovali se na podporu mé služby v armádě.

Tento příběh vyprávím kvůli velkému poděkování, které dlužím své ženě za veškerou podporu, kterou mi během těch let poskytla, a kvůli úžasné práci, kterou vychovávala naše děti, když jsem byl pryč. Vím, že její podpora je něco, o co se budu znovu opírat, pokud budu potvrzen jako příští ministr armády, “řekl podle oficiálního bio.

Muži a ženy z DOD, je mi ctí sloužit jako váš 27. ministr obrany. Soustřeďte se na své poslání, zůstaňte vytrvalí ve snaze o dokonalost a vždy udělejte správnou věc. Společně zůstaneme nejpřipravenější a nejsmrtelnější vojenskou silou, kterou náš národ očekává a zaslouží si ji. pic.twitter.com/rf48V65bZn

- Ministr obrany Dr. Mark T. Esper (@EsperDoD) 24. července 2019

SOUVISEJÍCÍ: Kdo je manželka Justina Trudeaua? Nové podrobnosti o Sophie Grégoire Trudeau, která pozitivně testovala výskyt koronaviru

Kdy se Mark Esper a Leah Esper vzali?

Mark Esper a Leah Esper se vzali v roce 1989, což znamená, že jsou spolu více než tři desetiletí.

Leah Esper tvrdí, že je učitelkou, ale neexistují žádné záznamy o tom, že měla licenci.

Objevilo se několik návrhů, že díky svému zázemí v Athletic Booster Clubu byla také licencovanou učitelkou ve Fairfaxu ve státě VA.

Podle oficiálních webových stránek ministerstva školství ve Fairfaxu ve státě VA však Esper nemá žádné záznamy o tom, že by někdy byl licencovaným učitelem pro tento okres..

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.

Připojte se nyní k YourTango trendy články, horní odborná rada a osobní horoskopy doručeno každé ráno přímo do vaší doručené pošty.

Stejně jako ostatní úředníci Trumpovy vlády je i Esperův manžel, přinejmenším, problematický.

Když se Donald Trump stal prezidentem, slíbil, že „vypustí močál“.

Zdá se však, že na základě jeho následných administrativních rozhodnutí se zdá, že si život v bažině spíše užívá.

A Mark Esper je dalším takzvaným „obyvatelem bažin“, na který se zdá být Trumpova administrativa hrdá.

Zprávy uvádějí: „Esper je jedním ze tří úřadujících tajemníků, kteří sloužili od té doby, co Jim Mattis rezignoval v prosinci, včetně Patricka Shanahana, který byl původně nominován prezidentem Donaldem Trumpem, aby se této role ujal natrvalo, ale v červnu odstoupil z jednání uprostřed odhalení domácí násilí týkající se jeho bývalé manželky a syna. “

„Pak je tu problém Raytheon,“ pokračovalo hlášení. „Dodavatel vyrábí elektroniku pro širokou škálu bojových systémů v USA. Esper strávil sedm let jako nejvyšší lobbista společnosti ve Washingtonu. S Esperovým potvrzením budou čtyři oddělení kabinetu Trump vedena bývalými lobbisty.“

Ke své cti Leah Esper navštívila rodiny vojáků.

V její prospěch lze říci jednu věc: Esper ví něco o bojích, kterým čelí pracující vojenské rodiny.

V minulosti byla fotografována při návštěvách vojenských základen, aby četla dětem nasazených vojáků.

Kdo jsou děti Marka a Leah Esperových?

Podle biografie Marka Espera na oficiálním webu ministerstva obrany má Leah Esper tři dospělé děti - Luka, Johna a Kate - se svým dlouholetým manželem a jsou manželé 30 let.

Mark Esper měl roli v pandemii koronavirů.

Esper učinil oznámení, že jednotlivé státy mohou pomocí Národní gardy vymáhat příkazy zůstat doma.

Esper řekl: „To by byla volba pro guvernéry. Stráž je opět aktivní ve všech 50 státech a teritoriích. Jsem velmi hrdý na to, co naši strážci dělají, ale právě teď máme ve stráži mnohem větší kapacitu dělat víc. “

Dále vysvětlil, jak by to mohlo zastavit účinky ohniska, a řekl: „Víte, obvykle myslíme na to, že Národní garda řeší hurikán ve státě nebo sérii tornád, a tento případ právě teď, máme tam 54 hurikánů. A každý stát a území a víme, že budou růst co do velikosti a své síly. “

SOUVISEJÍCÍ: Kdo je první manželka Joe Bidena? Vše, co potřebujete vědět o Neilii Hunter Biden

Bernadette Giacomazzo je redaktorka, spisovatelka a fotografka, jejíž práce se objevily ve filmech People, Teen Vogue, Us Weekly, The Source, XXL, HipHopDX, The Los Angeles Times, The New York Post a dalších..

Trendy na YourTango:

Byl zisk čipů v amerických nepokojích v Kapitolu? Podívejte se na obrázek, na kterém sociální média dělají dvojnásobný pohled Kim Kardashian chodí s Van Jonesem? Proč si internet myslí, že už jsou pár

Poznámka editora: Tento článek byl původně zveřejněn 19. července 2019 a byl aktualizován o nejnovější informace.
Zatím žádné komentáře